SizeGenetics Przegląd

SizeGenetics Przegląd


Wielu mężczyzn pogodzić się z tym, że penis to nie Rozmiar, który oni wolą. Większość mężczyzn nie ma pewności, że średni rozmiar penisa to tylko oni wiedzą, kiedy ich penis nie dając im wyniki, które chcą. Według centrum kontroli i prewencji chorób, wirus brodawczaka ludzkiego może powodować normalnych karkowych komórek, aby stać się nienormalne. W rzeczywistości, około 12 000 kobiet zachoruje na raka szyjki macicy rocznie. Czynniki ryzyka raka szyjki macicy obejmują posiadanie wielu partnerów seksualnych, uprawia seks w młodym wieku, ma słaby układ odpornościowy i nie ma regularne badanie Cytologiczne, według dalsze informacje. Typowe objawy raka szyjki macicy obejmują nieprawidłowe krwawienia z pochwy, stałe wydzielina z pochwy, obfite miesiączki zaznaczenia i krwawienia po menopauzie. Inne objawy to: ból w miednicy, niezamierzona utrata masy ciała i utrata apetytu.

Beauman John r. W. S.
korpus piechoty morskiej stanów ZJEDNOCZONYCH opublikował obszerny przegląd opryszczki narządów płciowych w amerykańskiej lekarza rodzinnego" w październiku 2005 roku. Beauman okazało się, że pierwotne zakażenie narządów płciowych, zwykle trwa kilka tygodni i powtarzanie trwa około tygodnia. Twierdzi on, że lizyny może być skuteczne w tłumieniu powtarzających się wybuchów; jak uniwersytetem Maryland, zaleca się w dawce 1000 mg doustnie w trzech etapach. Томблин i Lucas także zakładają jedno badanie w swoim przeglądzie pacjentów, dla których 1000 mg lizyny dziennie doprowadziło do zmniejszenia liczby nawrotów opryszczki narządów płciowych.

Saw palmetto może pomóc w leczeniu łagodnego rozrostu gruczołu krokowego lub BPH, bardziej znany jako powiększona prostata.


Zgodnie z medline plus, ze palmetto suplementy złagodzić wiele objawów BPH, w tym trudności w oddawaniu moczu i oddawanie moczu zbyt często. Медлайн plus mówi, że saw palmetto może nawet być tak samo skuteczne, jak niektórzy na receptę prostaty. Naukowcy zgadzają się w tym, jak saw palmetto wpływa na gruczoł prostaty. Niektórzy uważają, że trawa substancje chemiczne wpływają na poziom testosteronu i zmniejszenie enzym, który stymuluje wzrost komórek gruczołu krokowego, zauważa, University of Maryland medical center, lub УГМК. Inni naukowcy uważają, że zmniejsza rzeczywisty Rozmiar prostaty. Bardziej pogłębione badania kliniczne są niezbędne, aby ustalić dokładne działanie palmetto na BPH.

Ale dla pewnego podzbioru mężczyzn, że obsesja-to zrozumiałe. Weź 20-letniego studenta, który członek zadzwonię jr. Wszystkich mężczyzn, z którymi rozmawiałem, nikt nie zrobił lepiej lub bardziej przekonujące argumenty dla Penuma. W trzy i pół cala i jest tak prosta, młodszy, był po prostu trochę więcej niż 2,8-calowy odcięcia na to, co jest znane jako zespół Микропениса, że tak, to jest prawdziwa rzecz. Młody człowiek zaczął podejrzewać coś podejrzanego w szkole średniej, a do tego czasu jak on rozpoczął naukę w szkole średniej, w tininess swojego oddziału sprawia, że życie jest nie do zniesienia.

Biorąc palmetto suplementy mogą zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka prostaty. Według УГМК, badania na zwierzętach wskazują, że roślina hamuje wzrost komórek nowotworowych, ale badania na ludziach są nadal potrzebne. Mayo clinic informuje, że spożycie palmetto może przynieść korzyść mężczyzn, którzy przeszli operację prostaty, przyspieszając powrót do zdrowia i zmniejszając ryzyko krwawienia. W tym czasie jak saw palmetto, wydaje się, poprawić ogólny stan zdrowia prostaty, Mayo clinic zauważa, że dodatek ma znaczący długoterminowy wpływ na zespół przewlekłego bólu miednicy lub zapalenie gruczołu krokowego, czyli zapalenie gruczołu krokowego.